şükran aydın

Ne Hissettinse O'sundur 《 şükran aydın 》: Evlendiren Burcunuz EPSS

Evlendiren Burcunuz EPSS

nehissettinseoEvlendiren Burcunuz EPSS


Evlilik program(ların)ı hem izleyip hem de izlemediğini söyleyip, evlilik programları ve programda yer alan kişiler ve kişilerin sayısınca ilişki- süreç durumuna yorum yapanlardan değilim.


Son zamanlarda, ilk başta, kulaklarımla, şimdilerde hem gözlerimle hem de kulaklarımla izliyorum. 


Ha nasıl izliyorum, tv açık, bulaşık yıkıyorum, diğer yandan müzik dinliyorum, öte yandan muhteşem bir ders, telefonda konuşuyorum, bazen de başka heyecan içinde oluyorum bir motifin peşinde giden.

Demem o ki, bu programlar içinde barındırdıkları gerçek hayat acılarıyla, şaşırtan insan değil mi işte dedirten en çarpık halleriyle, en istemeden güldüren ve ben olsaydım dedirten beyin antremanlarıyla asla sek vaziyette başkaca hiçbir şeyle ilgilenilmeden izlenilmemeli. Ek işleriniz, asıl işleriniz o camın etrafında döşenmeli.


Gelelim esas konumuza;
bunu özellikle kadınlar soruyor soran erkekler de olsa,

burcun ne?
- hımmm
- ız burçla vız burç da çok iyi anlaşamaz ama
- ız burçla vız burç da çok iyi anlaşır
önceki eşim de sevgilim de annemde cartım da curtum da şu burçtandı da
- ben ıvır kıvır burcun şu özelliği de baskındır da
- ... felan da filan


Yahu...


Bakın şu an elimde, yeryüzünde kaleme alınmış binlerce astrologun yazdığı kitaplardan, Türkiye'de yazılmış, yine yıllarca astrolojinin rehberliğinden yararlanmış ve bu yararı, bilgiyi etrafına astroloji dersi de vererek yayan  iki astroloğun  -temel astroloji- kitabı var.


Kitabın bir tanesi 549 sayfa.
Diğeri 390 sayfa.


Sayfa sayısından gidecek kadar sığ değilim.


Düşün ki, bu binlerce satırları anlamak, alıştırma yapmak, gözlemlemek, tekrar tekrar okumak gibi bir süreç yaşamadan düz şekilde sıradan okunsa bile kaç değerli gün -  hafta - ay alır.


Ey sevgili eş arayan güzel insanlar, hangi vakit, hem de o stüdyo ortamındaki kocaman bir heyecan ve yüzlerce gözün arasında, hiç de telaşeye kapılmadan, yukarıdaki gibi bir cerrah edasıyla teşhisi koyabiliyorsun?


Yeryüzüzüne gelen her bir insanın doğum haritasının tüm unsurlarıyla, bakın burcuyla demiyorum, parmak izi gibi eşsiz ve çeşidi neredeyse sonsuza yakın.


- burcun ne?
- hımmm
ız burçla vız burç da çok iyi anlaşamaz ama
- ız burçla vız burç da çok iyi anlaşır
- önceki eşim de sevgilim de annemde cartım da curtum da şu burçtandı da
ben ıvır kıvır burcun şu özelliği de baskındır da
- ... felan da filan


Şimdi aynı sözleri okuduğunuzda azıcık gülümsediniz değil mi?
Azıcık da üzüldünüz değil mi?


İşte dostlar, canlar, okuyucular, arkadaşlar, tanıdıklar, yabancılar, yapımcılar, programcılar, evlilik program sunucuları ve eş arayan eşsiz insanlar, lütfen birbirinize söyleyin, böylesi düşünmek, böylesi aramak ve bulmak, arayabilmek ve bulabilmek ve eşleşebilmenin yolu, yöntemi, "bu burç sorusu değil".

Burçlar bahsinde ev sistemi, 12 tane ev, hele bir de 7.ci ev var ki sadece onu okumak anlamak bile bir evlilikten daha uzun sürebilir.

Burçlara da size de yazık olmasın.

Burçlar bahsinde ev sistemi, 12 tane ev, hele bir de 7.ci ev var ki sadece onu okumak anlamak bir evlilikten bile uzun sürebilir. 

Başka sorular üretin. Örneğin ayak numaran kaç, dişini fırçalar mısın, herhangi bir şeye alerjin var mı, daha da atıyorum, bir lisan bir insan diyoruz, bildiğin bir dil var mı?... gibi milyonlarca değerli sorulardan, yani size ve ona ve olası beraberliğinize hizmet edecek sorular sorunuz.


Ayy, kaç zamandır yazacağım, söyledim de rahatladım.Yoksam, "evlilik programlarında sorulabilecek soru klavuzu mu" hazırlasam? :)


EPSS :)


Ne dersiniz?


Sizi dünyaya getiren
Sizi dünyada şekilden şekile sokarak yaşatan 
Ve eninde sonunda da öldüren 
Kaderinizin
Yıldızlarınızın ışığına gözlerinizi açınız
Bilgi denizinde bronzlaşmak ne tatlıdır
O tatla kalınız

#NeHissettinseOastroloji

17.11.2015 Yorum Gönder