şükran aydın

Ne Hissettinse O'sundur 《 şükran aydın 》: Oğlak Burcunda Gerileyen Merkür Etkileri?

Oğlak Burcunda Gerileyen Merkür Etkileri?
Oğlak Burcunda Gerileyen Merkür Etkileri?


Merkür astrolojide rasyonel aklı haberleşmeyi hareketi kıvraklığı dili ve konuşmayı eğitimi bilgiyi analiz etmeyi depolamayı organize etmeyi taşımacılığı ve ticareti anlatır. Merkür nötr gezegendir yani her iki cinse de dönüşebilmesidir bu nedenle bulunduğu burcun yada yanında ki gezegenin niteliklerini kazanır. 

Merkür 05.01.2016 – 26.01.2016 tarihleri arasında oğlak burcunda geri gidecek;Bu nedenle haberleşme, iletişim, kendini ifade edememe, bilgisayarlar ve elektronik cihazlarda sorunlara neden olabilir. Bu dönemde sözleşmelere imza atmak yeni bir projelere başlamak için uygun bir zaman değildir. Ayrıca en çok etkilenen burçlar oğlak, yengeç, koç, terazi burçlarıdır. 

Merkür oğlak burcunda geri giderken iş yükünüz artabilir, kişisel girişimler, yenilikler ve iş açısından başlangıç teşkil eden olaylarla ilgili konularda değişiklikler, sıkıntılar terslikler olabilir. 


Diğer yandan Merkür geri giderken düşüncelerimizi gözden geçirmek, düzeltmeler yapmak, hataları bulmak daha kolaydır ve bu doğru bir tercih olabilir. Bu dönemlerde bizi daha önceden meşgul etmiş şeylerin çözümlerini de keşfedebiliriz.


Oğlak Burcunda Gerileyen Merkür Etkileri?

Yükselen burçlara göre;

Yükselen Koç burcu Merkür 10.evde geri gidecek kariyer alanında özellikle yöneticilerle ve patronlarla iletişim sorunları ve anlaşmazlıklar olabilir.

Yükselen Boğa olanlar 9.evde geri gideceğinden dolayı yabancılarla medya ticaret uluslararası ilişkiler eğitim alanında iletişim sorunları ve anlaşmazlıklar olabilir.

Yükselen ikizler 8.evde Merkür geri gideceğinden özellikle borç ve kredi kullanma esnasında dikkat edilmeli bu ev kriz evi olduğundan ilerde daha büyük sorunlara yol açabilir. Ayrıca miras gibi beklentiler varsa bu süreç de uzayabilir

Yükselen Yengeç burcu olanlar 7.evde geri gideceğinden ortaklıklar evlilik açık düşmanlıklar evi dir bu alanda iletişim ve sorunlar yeni bir ortaklık için uygun zaman değildir, yapılan sözleşmelere de dikkat edilmelidir.

Yükselen Aslan Merkür 6.evde geri gideceğinden çalışma ve iş koşulları altımızda çalışan insanlarla ve sağlık alanında sorunlar olabilir.

Yükselen Başak burcu Merkür 5.evde geri gideceğinden bu alan çocuklar hayattan alınan zevkler ve aşk hayatını kapsar burada iletişim sorunları ve anlaşmazlıklar olabilir.

Yükselen Terazi burcu burcu 4.evde Merkür geri gideceğinden dolayı aile ve ev hayatında sorunlar özellikle ev tamiratı gibi konularda sorunlar çıkabilir.

Yükselen Akrep 3.evde Merkür geri gideceğinden özellikle akraba kardeşler yakın çevre alanında sorunlar çıkabilir.

Yükselen Yay burcu Merkür 2.evde geri gideceğinden parasal kaynaklarımız alacaklarımız evinde geri gideceğinden bu alanda beklenen paralarda gecikmeler sorunlar olabilir.

Yükselen Oğlak burcu Merkür 1.evde geri gideceğinden yapacağımız her atılımı dikkatlice yapılmalı önemli başlangıçlar varsa ertelenmeli uygun zaman beklenmeli ikili ilişkilere dikkat edilmelidir.

Yükselen Kova burcu Merkür 12.evde geri gideceğinden gizli düşmanlar ruhsal sorunlar yada hiç beklenmeyen olaylar bu dönemde olabilir.

Yükselen Balık burcu 11.evde Merkür geri gideceğinden dolayı sosyal ortamlar arkadaşlık grupları iş ortamı gibi yerlerde sorunlar ortaya çıkabilir.


Erkan Gözübüyükoğulları

Astroloji Uzmanı

Erkan Gözübüyükoğulları'ndan astrolojik bireysel danışmanlık almak için tıklayınızYorum Gönder